Balony pompujemy helem w dniu wydarzenia w którym mają być wypuszczone z pudła niespodzianki, najlepiej do 2 godzin przed. Szczelnie zawiązany balonik będzie cieszył oko nawet dwa dni i może stanowić świetny element dekoracji.
Oczywiście proponujemy Państwu możliwość brandingu powierzchni wózka do waty cukrowej i popcornu o wymiarach 60 cm szerokość X 76 cm wysokości oraz saturatora.
Również możemy z personalizować opakowania do popcornu, kubeczki do wody sodowej i o metkować patyczki do waty cukrowej tak by znalazło się na nich logo Państwa firmy.

Maszyna do popcornu potrzebuje podłączenia do sieci 230V, jej maksymalne zużycie prądu to 1,4 kW.

Jesteśmy w stanie uprażyć 5kg ziarna w ciągu godziny co daje 80 do 100 procji.

Elektryczna maszyna do waty cukrowej świetnie sprawdza w pomieszczeniach zamkniętych o małej powierzchni, słabo wentylowanych, do 100 osób. Wymaga podłączenia do sieci 230V jej maksymalny pobór prądu to 1.2 kW. Po godzinie pracy maszyny należy zrobić ok 10 min przerwy technicznej na oczyszczenie i ostudzenie głowicy.

Gazowa maszyna gazowa waty sprawdza się w pomieszczeniach zamkniętych wielko powierzchniowych jak galerie handlowe, dobrze wentylowane i wysokie. Maszyna nie wymaga podłączenia do prądu. Jest bardzo wydajna i może pracować bez przerwy. Świetnie się sprawdza podczas wydarzeń na świeżym powietrzu.

Maszyna jest na gaz, który dochodzi do palnika i płomień rozgrzewa głowicę w której jest cukier. Głowica obraca się dzięki silniczkowi zasilanemu prądem z akumulatora, przez to nie ma konieczności dostępu do zasilania 230V. Roztopiony cukier wypada przez otwory w głowicy i się ochładza pędem powietrza wytwarzanym dzięki łopatką wokół głowicy. Takie nitki cukru nawijane są na patyk i tak powstaje wata cukrowa.

W ciągu godziny jesteśmy w stanie ukręcić od 80-120 wat cukrowych z maszyny gazowej,
natomiast z maszyny elektrycznej od 60 -90 wat cukrowych.

Wata cukrowa to ok 10 -15g cukru czyli ok 40-60 kcal, można przyjąć że puszka coli to 3 waty cukrowe.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Party Pack

telefon: +48 600 373 458

kontakt@partypack.pl